SasuSaku
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este pentru toti fani Naruto, puneti-va imaginatia la incercare si dati rod unei povesti.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugesti pentru imbunatatirea forumului .

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyDum Aug 14, 2011 1:55 am

Aici va veti pune ideile pentru imbunatatirea forumului.

Succes la idei. Very Happy Surprised
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptySam Aug 27, 2011 4:18 am

Asa deci...Sunt noua dar am si eu cateva idei. Smile

In primul rand mi se pare ca acest forum seamana foarte mult cu altul (nu dau nume). La aspect, la culoare, la ordine...Puteti sa-l editati putin pentru ca e aproape la fel... De exemplu culoarea ar pute fi una mai calda ca si un roz pal, sau un galben deschis, chiar verde sau poate portocaliu. POate puteti pune mai multe smilesuri...De asemnea melodia lunii e prea mult. S-ar putea melodia saptamanii pentru ca unii se plictisesc repede. Ar fi bine sa aveti o comisie care sa se ocupe de criticile fan ficurilo, dar asta bineinteles mai incolo dupa ce site-ul va avea mai multi membri. Cam atat am avut de spus. Sper sa va placa ideea mea! Smile
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptySam Aug 27, 2011 4:24 am

Pai imi place idea.
Eu ador negru si asta l-am gasit.Am sa schimb cat de curand infatisarea formului.
Smilies voi pune cat de curand.
Melodia saptamani,o voi pune.
Cum ai zis si tu comisia este prea de vreme, dupa ce se mai aduna useri.

Am fost cam ocupata zilelea astea si abia acum am mai intrat.
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptySam Aug 27, 2011 4:45 am

Mult mai bine...Este foarte frumos si imi place cum arata. Poate putin cam roz, dar mie imi place...Poate ne vor sugera si ceilalti membri ceva. Oricum felicitari! Very Happy
Sus In jos
Rallu
Membru Akatsuki
Membru Akatsuki
Rallu


Mesaje : 24
Puncte : 31
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 26
Localizare : peste tot :))

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyMar Aug 30, 2011 3:02 am

Deci am trecut si eu pe aici sa-ti trag si eu atentia asupra unor lucruri. Cum spune si Blue...acest forum seamana umpic la aspect ca un Forum, care numai noi il stim Wink scratch Aspectul la prima vedere e dragutz. Adica imaginile, smileurile etc sunt foarte frumoase, te felicit e ok Razz . Dar daca ne uitam umpic la Categori si subforumuri...mmm mie nu-mi prea place. Adica prima data cand am vrut sa-mi postez ficul, am postat gresit. In loc sa postez la Fan Ficuri cu si despre Sasuke&Sakura am postat la Fan Ficuri, si a trebuit sa mi-l sterg si sa-l postez iarasi, dar unde trebuie Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2039289673
Am observat ca ai mai adaugat Fan Ficuri legate de Naruto...ha??? Atunci inseamna ca cuplul SasuSaku nu-i din Naruto lol! Puteai sa lasi doar fan ficuri naruto si celalalt cu Fan Ficuri cu si despre Sasuke&Sakura sa-l stergi; cum doresti dar lasa numai unul.
Daca nu ai idei, INSPIRATE de la alte forumuri, dar nu le copia, imbunatateste ideile astef incat sa creada lumea ca tie tia venit ideea Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2471738894
De exemplu la Alte Optiuni jumatate ii plagiat, dupa parerea mea, sa ma contrazici daca nu am dreptate, te rog frumos sa ma contrazici. Incearca sa le mai schimbi titlul Very Happy, am observat ca unele le-ai pus de la tine, dar celelalte...hmm.
La Fan Zone nu-s numai Ficuri, pot fi si Fan Art, adica desene facute de ceilalti Razz
La Concursuri fi mai originala, mai ales la Concursuri FanFiction, "faine categori", cred ca stii la ce ma refer. Nu stiu daca cuiva i-ar placea sa vada pe alt forum ca o parte din munca lui, si cand spun munca ma refer, la munca-munca, se afla si pe alte forumuri. Nu spun ca esti plagiatoare, dar mi-ar placea sa vad forum ca e cat mai original Very Happy
Te rog sa ma ierti daca te-am suparat, nu asta este intentia mea. Daca nu-ti convine acest comm poti sa-l stergi, eu vreau doar sa te ajut. Pupici Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 3217753424
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyMar Aug 30, 2011 3:15 am

Raluca chiar nu ma supar.
La fan ficuri legate de anime-ul naruto am pus mai multe categori,in una sa postam cuplul Sasusaku,iar in celalal sa postam alt cupluri.Ex:NaruHin,NajiTenTen,ShikamaruTemari etc.Intelegi?
La FanZone,am pus fic-uri si a fost si fan art,dar pala l-am mutat in arte parte si l-am sters.
La concrsuri....ce sa zic,adica ii adevaarat ca m-am inspirat din alte forumuri,daar na.
La alte optiuni am pus si de la mine si m-am inspirat.
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
Rallu
Membru Akatsuki
Membru Akatsuki
Rallu


Mesaje : 24
Puncte : 31
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 26
Localizare : peste tot :))

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptySam Sept 03, 2011 4:21 am

aaa scuza-ma :> n-am stiut...mersi ca mi-ai spus...vad ca ai mai imbunatatit, ceea ce imi place Wink bine lucrat Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2471738894
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptySam Sept 03, 2011 9:10 am

Raluca nu ai pentru ce sa iti ceri scuze, fiecare cu parerea lui. Datorita tie am mai imbunatatit cate ceva.
Eu trebuie sa iti multumesc.

Te Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 3217753424 .
Pa`pa Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2725164755
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyDum Sept 04, 2011 4:31 am

Okey forumul arata din ce in ce mai bestial...

Avem 11 membri inregistrati... Ah ce frumos! Incet, incet se aduna utilizatori noi Smile

Felicitri ღAlℓஐ (Bianca) pentru ca ai creeat un forum atat de frumos! Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 984495496
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyDum Sept 04, 2011 4:35 am

Multumesc, ma bucur ca iti place.
Si nu este numai meritul meu, toti ati contribuit. Idile pe care mi le-ati dat au fost grozave.
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
♥Malee♥
Akatsuki
Akatsuki
♥Malee♥


Mesaje : 30
Puncte : 43
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 24
Localizare : acasa...

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyMar Sept 06, 2011 9:28 am

asa vreau sa va spun ca imi place acest forum da as vrea sa schiumbati imagine cu Sasuke si Naruto,sau cu Sasuke si Sakura.Ca ma c-am sperie Garra Sad Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2725164755
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyMar Sept 06, 2011 9:46 am

Gata iubita s-a rezolvat.
Sper sa-ti placa.
te Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 3217753424
pa`pa Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 2725164755
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
♥Malee♥
Akatsuki
Akatsuki
♥Malee♥


Mesaje : 30
Puncte : 43
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 24
Localizare : acasa...

Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . EmptyMar Sept 06, 2011 10:10 pm

da imi place mult Sugesti pentru imbunatatirea forumului . 984495496 mersi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .   Sugesti pentru imbunatatirea forumului . Empty

Sus In jos
 
Sugesti pentru imbunatatirea forumului .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atentie membrii forumului !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku :: ♥Bun venit pe forum! ♥ :: Sugesti pentru imbunatatirea forumului .-
Mergi direct la: