SasuSaku
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este pentru toti fani Naruto, puneti-va imaginatia la incercare si dati rod unei povesti.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty
MesajSubiect: Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku   Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku EmptySam Aug 27, 2011 4:49 am

Ei bine mai toti fanii Naruto spera ca in serial va fi celebrul cupul SasuSaku. Voi ce credeti? Se potrivesc? Oare ne vor asculta rugamintile cei de la Kishimoto? Sa speram ca 'da'. Twisted Evil
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku   Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku EmptySam Aug 27, 2011 4:55 am

Hmm...Greu de spus,pana acum Sasuke nu a aratat ca o iubeste pe Sakura.A salvat-o de multe ori.
Sa speram ca vor fi un cuplu la sfarsitul anime-ului .
Acum avem decat sa asteptam ce va face Masashi Kishimoto.
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
RinChan13
Membru Akatsuki
Membru Akatsuki
RinChan13


Mesaje : 17
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 25

Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku   Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku EmptyMar Aug 30, 2011 5:52 am

Imi place mult cuplul acesta Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 984495496 fac o pereche frumoasa,sper sa ramana impreuna! Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 984495496
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
Yakuza Boss
Yakuza Boss
Caρρυccιησ ♥


Mesaje : 148
Puncte : 174
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 24
Localizare : Unde e inima ta :x

Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku   Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku EmptyJoi Sept 01, 2011 4:30 pm

Parerea mea : Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 2830630822
Cred totusi ca in copilarie Sasuke tinea mult la Saku [ atunci cand au format echipa 7 ]
A salvat-o e multe ori si chiar la lupta pt a deveni chunin Sasuke i-a pasat de ea . citez: "Sakura...Cine ti-a facut asta ?" . Atunc in padure cand s-a trezit din durerile provocate de semnul blestemat . La lupta cu Gaara cand a devenit Shukaku[daca asa se scrie . Shukaku-Demonul cu 1 coada ] a spus Sasuke ca nu mai vrea sa isi vada prietenii raniti si naa ..
Acum in Shippuuden nu stiu ce sa spun . Sa cand intors roata..In copilarie o salva , acum vrea sa o omoare . Ce dus rau copilul asta..E prea orbit de putere si de ura..am uitat : Razbunare !
Saku am vazut ca a evoluat la putere mult mai mult , probabil mai buna decat Ino . Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 2471738894
A muncit mult cu Tsunade si a dat rodul sudorii de care a tras 3 ani . Are o forta de neegalat , sigur e mai buna decat a lui Tsunade .
Acum cuplul :
Pai cuplul acesta SasuSaku e destul de fabulos . Sunt o gramada de fani in toata lumea si ne-a ramas numai sa speram ca Kishimota ne va asculta parerea , [Daca nu sunt orbi !! Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 2236655694 ]
Cum se spune:Extremele se atrag . Asa sunt si acest "cuplu" . Sakura : persoana deschisa , desteapta ..`Sasuke : Retras , nepasator , violent , misterios.. etc etc =)) [ Daca continui il fac de papara =))) ]
Deci luume ! Un sfat : Daca vreti ca acest cuplu sa existe in serial acum trebuie doar sa va rugatzi .. Kishimoto , sunt cu ochii pe tine si daca nu ...
Cutia postala a ta o sa fie plina de scrisori cu "delicatese" Wink) Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 2039289673
SasuSaku forever peoplee ! Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 984495496 Like a Star @ heaven Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku 3217753424
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku   Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku Empty

Sus In jos
 
Spuneti-va parerea despre celebrul cuplu SasuSaku
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku :: ღSasuke & Sakura ღ :: Pareri despre Sasuke si Sakura.-
Mergi direct la: