SasuSaku
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este pentru toti fani Naruto, puneti-va imaginatia la incercare si dati rod unei povesti.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hai sa ne gandim logic... :))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Hai sa ne gandim logic... :)) Empty
MesajSubiect: Hai sa ne gandim logic... :))   Hai sa ne gandim logic... :)) EmptyDum Sept 04, 2011 4:48 am

O mica intrebare pentru voi...

Sasuke este de fapt bun si doar orbit de razbunare? Sau el chiar e rau si nimeni si nimic nu-l mai pot aduce inapoi. Sad((( Prefer prima varianta! ^^
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Hai sa ne gandim logic... :)) Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne gandim logic... :))   Hai sa ne gandim logic... :)) EmptyDum Sept 04, 2011 4:56 am

Eu zic ca este prima varianta, adica Sasuke i-a salvat de multe ori pe prieteni lui.
Atunci cu Sakura, in padurea Mortii, a salvat-o, atunci cu Gaara si alti....
Tine la prieteni lui, sau mai bine zis tinea. Acum este orbit de putere, de razbunare.
Eu una cred ca se va intoarce inapoi in sat, cred ca-si va da seama cat de orbit este.
Si Itachi vrea sa il vada pe Sasuke in sat. Lasand razbunarea la oparte.

Parerea mea.
Va Hai sa ne gandim logic... :)) 3217753424
pa`pa Hai sa ne gandim logic... :)) 2725164755
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
Caρρυccιησ ♥
Yakuza Boss
Yakuza Boss
Caρρυccιησ ♥


Mesaje : 148
Puncte : 174
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 24
Localizare : Unde e inima ta :x

Hai sa ne gandim logic... :)) Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne gandim logic... :))   Hai sa ne gandim logic... :)) EmptyDum Sept 04, 2011 10:14 am

Cat am urla de fericire sa fie prima varianta ^^ !
In toata treaba asta murdara eu zic ca el mai "necurat" personaj de aici e Madara . Daca nu exista el . . . Wai si amar de Sasuke ! Neutral Chiar daca el era "ras" de pe fatza pamantului , Sasuke ar fi continuat cu sigurantza razbunarea pt . Itachi Hai sa ne gandim logic... :)) 3639775017 , dar Naruto i-ar fi deschis mai repede ochii . Mrr .. Si proiectul cu Luna Sharingan , am crezut ca iau nicovala si dau in laptotop pana il fac praf si pulbere Hai sa ne gandim logic... :)) 3192654584 Si mai este si Monstrul cu 10 cozi .. Vai mancala-r ! Nare cum sa extraga 9 cozi din Iubi meu pt . ca ar fi o intorsatura de situatzie . Adika , stai , stai , stai .. ?! Numa Chio-basama stia sa reinvie oameni cu ceva ninjutzu puuternic I love you , Dar fara ea , eu nust ce se alege acum . . . Si daca Naru nu are 9 cozi in el .. Nu o sa mai fie asa de puternic . Ganditzi-va si la Sasuke fara semnul blestemat , ar fi fix , pix .. ! Sincer , voua nu vi se pare ? Hai sa ne gandim logic... :)) 3639775017 Like a Star @ heaven
Daca ar Naruto ar muri si monstrul cu 10 cozi ar exista , serial nu s-ar mai numi "Naruto" si " Razbunarea raului " . Ei bine , vom trai si vom stii , dar nu am zis ca varianta cu moatea lui Iubi meu este exlusa Hai sa ne gandim logic... :)) 2127282101 Tot bag scrisori de "iubire" la Masashi Kishimoto si o sa vada ei cat de ult imi "place " de ei Twisted Evil Dhomne da sa nu moara Hai sa ne gandim logic... :)) 2830630822 !
Astept sa va vad parerile , pt ca eu am bagat una destul de ,unga Hai sa ne gandim logic... :)) 3217753424
Sunt cu ochii pe voi Razz !
Sus In jos
♥Malee♥
Akatsuki
Akatsuki
♥Malee♥


Mesaje : 30
Puncte : 43
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 24
Localizare : acasa...

Hai sa ne gandim logic... :)) Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne gandim logic... :))   Hai sa ne gandim logic... :)) EmptyMar Sept 06, 2011 10:14 pm

nu deci cel mai logic fapt e
ca sasuke este batut in cap Hai sa ne gandim logic... :)) 3847338313 si nu observa ca sakura ar face orice pentru el. Hai sa ne gandim logic... :)) 2039289673 Hai sa ne gandim logic... :)) 2166651269
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai sa ne gandim logic... :)) Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne gandim logic... :))   Hai sa ne gandim logic... :)) Empty

Sus In jos
 
Hai sa ne gandim logic... :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku :: ღSasuke & Sakura ღ :: Despre Sasuke-
Mergi direct la: