SasuSaku
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este pentru toti fani Naruto, puneti-va imaginatia la incercare si dati rod unei povesti.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
•Blue
Lord Akatsuki
Lord Akatsuki
•Blue


Mesaje : 108
Puncte : 177
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Umm...La calculator?! o.0

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptyLun Sept 05, 2011 7:54 am

Okey guys ^^ va aduc si eu niste conversatii cu Capuccinnu (areen) meu drag, cu ♥️Malee♥️(mali) si cu Sentun(tudi)...

Eram toti in parc si ne distram spunand povesti de groaza. Eu ca de obicei cea malefica nascoceam tot felul de povesti care te bagau in sperieti. Areen cu atitudinea ei normala aparent dar totusi o impresionau chestiile ''fantomatice'', Mali care e cam nepasatora, insa atnci am reusit s-o speri si bineinteles epicul Sentun. :>

Me: -...Apoi fata s-a aruncat de pe bloc si in fata lor a aparut o stafie. De atunci cosmarurile si lucrurile neexplicabile nu iau mai dat pace! Spun eu in timp ce tineam sub barba telefonul ca sa arat mai ''scarry''.

Areen: -Aolo! Ce constipat mental s-ar arunca de pe bloc?

_________In timp ce Sentun privea acoperisul blocului de langa noi___________

Sentun: Daca se intampla?

Toti incepem sa radem ca si niste disperati. In cele din urma ne calmam apoi incepem sa-l speriem pe bietul Sentun acre e mai slab de inima.

Sentun: Vorbesc serios, terminati! Spune el cu un aer ingrijorat in timp ce o priveste pe sora-sa Mali. Eu imi strecor mana si io pun la el pe umar, apoi imi luminez de jos fata cu telefonul. Tresare cand imi simte mana apoi ma priveste si incepe sa urle. Eu areen si mali eram pe jos de ras in timp ce el saracu` era speriat de mama focului! =)))))))))))




A fost cea mai tare seara! S-au mai intamplat o gramada dar n-am chef sa scriu... Smile
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptyLun Sept 05, 2011 9:09 am

Smile)))
Fantome, a? Uh...ce-mi plac filmele alea, unu dorm toata noaptea cu gandul la filmul de "groaza" Smile))

Saracu mai avea putin si facea stop-cardiac Smile))), voi bagati sperieti in copii Smile)

Deci mi-a placut! Smile)
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
Caρρυccιησ ♥
Yakuza Boss
Yakuza Boss
Caρρυccιησ ♥


Mesaje : 148
Puncte : 174
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 24
Localizare : Unde e inima ta :x

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptyMar Sept 06, 2011 10:40 am

Lasama Bee ca mam pisat pe mine de ras=))))
E culmea rau=)))
tu : e fain ar fi sa apara o fantoma acu in fatza noastra >Smile
s: Taci tu bianca ca poate apare=))
Cum zice Al , facea mintenas stop-cardian si pica lat pe jos=))
Constipat mental=))
Stiu , sunt geniala ;Wink !
Mai adu povesti de astea "fantomatice" la acre ne-am speriat toti de mama focului=))))
Sus In jos
ღAlℓஐ
Fondator
Fondator
ღAlℓஐ


Mesaje : 239
Puncte : 352
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Luna, alaturi de stele.

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptyMar Sept 06, 2011 11:33 am

Constipat mental Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) 3692353378 iauzi la ea, ce tare a fost faza asta.
"Taci tu Bianca ca poate apare" vai vai.... Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) 330268817 ce am ras
Sus In jos
https://sasusaku.catsboard.com
Caρρυccιησ ♥
Yakuza Boss
Yakuza Boss
Caρρυccιησ ♥


Mesaje : 148
Puncte : 174
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 24
Localizare : Unde e inima ta :x

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptySam Oct 01, 2011 10:05 pm

Tu Bee - Bee !
Cand vin povestile de groazaa !
Te baat Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) 2039289673
Sus In jos
Diavola




Mesaje : 20
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/11/2011

Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) EmptyLun Dec 12, 2011 4:03 am

Saracul! Sunteti de speriat.

Ce tare ar fii sa fie adevarat, vreau sa vad si eu ceva paranormal.
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
Continut sponsorizat





Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty
MesajSubiect: Re: Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))   Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =)) Empty

Sus In jos
 
Povesti de groaza =)) Cele mai de groaza =))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku :: ✿Alte optiuni .✿ :: Intamplari amuzante .-
Mergi direct la: